Felicia Tahılsız Tavuklu Fileto Yaş Kedi Konservesi 85 gr x 24 Adet

Ürün Kodu : 8682631200176
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 414
  • 609,90₺


garanti

Tavuğun Faydalarına Erişin

Hayvansal protein tüketme ihtiyacı güden kediler bu nedenle et yemekten oldukça keyif alır. Hem kırmızı hem de beyaz eti hevesle tüketen bu evcil dostlarınız için muazzam bir öğün seçeneği oluşturabilirsiniz. Konserve olarak sizlere sunulan Felicia kedi maması sayesinde kedinizi rahatça beslersiniz.


Öğütülmesi Çok Basit

Bazı kedilerin bağırsakları tahıllara karşı düşük toleranslı olabilir. Bu kediler tahıllı içerikler tükettiği zaman şişkinlik de dahil olmak üzere çeşitli sindirim sorunları gözlemlenebilir. Bu riski tamamen ortadan kaldırmak için kedinizin diyetinden tahılı çıkarabilirsiniz.


Bir Yaşından Büyükler İçin

On iki aylık bir ömrü doldurmuş olan kediler için tasarlanmıştır. Yavru veya gelişme çağında olan kedilerin metabolizması yetişkinlere göre farklı çalışmaktadır. Bu durumu göz önüne alarak bir beslenme programı oluşturmanız gerekir.Temiz Bir İçerik

Soya ve GMO içermemektedir. Kedilerin biyolojik yapısına zarar vermeyecek bir formül oluşturma misyonuyla ortaya çıkmıştır. Felicia kedi maması bu nedenle gönül rahatlığıyla kullanılabilir.


Her Irka Uygun

Özel bir durum yoksa kediler arasında ayrım yapmanıza gerek yoktur. Öğünlerde kullanılacak miktarı belirledikten sonra rahatlıkla tüm kedileri besleyebilirsiniz. Bir kedi için en fazla bir kutu kullanmanız gerekecektir.


Besleyici Bir İçerik

Kedilerin pek çok ihtiyacını başarıyla karşılar. Bu nedenle pek çok kedi sahibi tarafından tercih edilebilir. Kutusu rahatlıkla açılabilir.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Felicia Tahılsız Tavuklu Fileto Yaş Kedi Konservesi 85 gr x 24 Adet Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.