teslimat-bilgileri
Facebook İle Giriş

 

Teslimat Bilgileri

Çoklu Paket Gönderimi
Eğer aynı siparişiniz içinde aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendiriliyor. Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

Sipariş Takibi
Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Yada 0551 966 30 09 numaralı Müşteri hizmetlerimizden sorgulatabilirsiniz. 

Teslim Alma
Satın aldığınız ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden 1(Ibir) ile 7 (yedi) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

GÖNDERİM ALANI
Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme
Mamafabrikasi.com Ağırlıklı kargo sistemi çalışmaktadır.  Mamafabrikasi'dan alacağınız 15kg ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli  26,90₺’dir. Kapıda nakit tahsilat hizmeti için 14,9₺ kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir. 

Teslimat Süresi
Siparişleriniz,maksimum 7 iş gününde elinizde oluyor. 


Paketleme
Özellikle kırılacak eşyalarda ihtimal dahilinde çıkabilecek problemlere karşı, siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor.