Felicia Yetişkin Somonlu Az Tahıllı Hypoallergenic Kedi Maması 2 kg

Ürün Kodu : flc-013
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 703
  • 399,90₺


garanti

Felicia Tüm Irklara Özel Somonlu Kedi Maması 2 KG

Felicia tüm ırklara özel somonlu kedi maması, kedinizin tam olarak ihtiyacı olan tüm günlük beslenme değerlerine sahiptir. Beslenme değerleri beslenme uzmanları ve uzman veteriner hekimler tarafından titizlikle hazırlanmış ve onaylarından geçtikten sonra üretilmiştir. Felicia kedi mamaları, titizlikle seçilen hammaddeler ile böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen maddeler içermektedir.

Yüksek Sindirilebilirlik: Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteleri için gerekli enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı olmaktadır. Çok aktif olan kediniz de gün boyunca kendisini rahat ve zinde hissedecektir.

Üriner Sağlık Desteği: Felicia tüm ırklara özel somonlu kedi maması, belirli seviyedeki mineralleri sayesinde, taş oluşumu riskini en aza indirger.

Sağlıklı ve Parlak Tüyler: Somon balığının içeriğinde bulunan omega 3 ve omega 6 yardımı ile, kedinizin tüyleri daha parlak ve daha sağlıklı olacaktır.

İÇİNDEKİLER: Hidrolize Somon Proteini (%22), Baldo Pirinç, Mısır, Somon Yağı (%7), Bezelye, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Felicia Yetişkin Somonlu Az Tahıllı Hypoallergenic Kedi Maması 2 kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.