Felicia Yetişkin Tavuklu Az Tahıllı Hypoallergenic Kedi Maması 2 Kg

Ürün Kodu : fea-892019
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 531
  • 399,90₺


garanti

Felicia Tüm Irklara Özel Tavuk ve Hamsili Kedi Maması 2 KG

Felicia tüm ırklara özel tavuk ve hamsili kedi maması kedinizin ihtiyacı olan günlük tüm besinleri tam ve dengeli br şekilde kedinizin almasına yardımcı olmaktadır. Felicia kedi mamaları tüm beslenme uzmanlarının ve uzman veteriner hekimlerin tavsiyeleri göz önünde bulundurulara üretilmiştir. Hammaddeler titizlikle seçilmiş olup, böbrek sağlığını ve sindirim sistemini destekleyen  maddeler içermesine özellikle dikkat edilmiştir. 

Yüksek Sindirilebilirlik: Felicia kedi mamaları, sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilmesini sağlayarak, yaşamsal aktiviteler için enerji tasarrafu sağlamasına yardımcı olmaktadır.

İdeal Kilo ve Güçlü Kas Yapısı: Felicia tüm ırklara özel tavuk ve hamsili kedi maması, içerdiği yüksek kalitedeki tavuk ve hamsi gibi hayvansal proteinler; kedinizin vücut kondisyonunu destekleyerek sürekli aktif olmasına rağmen zinde kalmasını sağlar.

Sağlıklı ve Parlak Tüyler: Hamsi yağının içeriğindeki zengin Omega-3 ve Omega-6 sayesinde tüylerde ve deride parlaklık oluşmasına yardımcı olmaktadır.

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%37), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı (%8), Bezelye, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Felicia Yetişkin Tavuklu Az Tahıllı Hypoallergenic Kedi Maması 2 Kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.