• Goody Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Goody Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Ürün Kodu : GoodyPembe01
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 24710
 • 359,90₺


garanti

Ürün Adı: Goody Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg - Sokak Hayvanları İçin İdeal Seçim

Ürün Açıklaması:

Goody Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, sadece evcil dostlarınız için değil, aynı zamanda sokak hayvanları için de özel bir desteği temsil eder. Daha sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapısını açmak isteyenler için ideal bir tercihtir ve sokaklardaki dostlarımız için daha çok tercih edilen bir seçenektir.

 1. Yüksek Kaliteli Protein: Kuzu eti, köpeğinizin ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli protein kaynağıdır. Sağlıklı kas gelişimi ve enerji seviyelerini destekler.

 2. Sindirilebilir Pirinç: İçeriğindeki pirinç, hassas sindirim sistemine sahip köpekler için sindirimi kolay bir karbonhidrat kaynağı sunar.

 3. Bağışıklık Sistemi Desteği: Özel formülasyon, köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve genel sağlığı destekler.

 4. Tüy ve Cilt Sağlığı: Zengin omega-3 ve omega-6 yağ asitleri, sağlıklı tüylerin ve parlak bir cildin korunmasına yardımcı olur.

 5. Doğa Dostu Ambalaj: Çevreye saygılı ve geri dönüşüme uygun ambalajıyla doğayı korumayı amaçlarız.

Kullanım Önerileri
GOODY KUZU ETLİ&PİRİNÇLİ KÖPEK MAMASI YETİŞKİN KÖPEK LER İÇİN KOMPLE VE DENGELİ BİR KURU


MAMA OLDUĞU İÇİN VETERİNER HEKİMİNİZİN AYRICA BİR TAVSİYESİ YOKSA HERHENGİ BİR MİNERAL VEYA VİTAMİN KATMANIZA GEREK YOKTUR. KÖPEĞİNİZİN AĞIRLIĞINA GÖRE PAKET ÜZERİNDE TAVSİYE EDİLEN MAMA MİKTARINI MAMA KABINA KOYUN VE HER ZAMAN KÖPEĞİNİZİN TAZE İÇECEK SUYU OLMASINA DİKKAT EDİN.

Net Miktar (g/ml)
15000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Tahıllar (pirinç en az %4), et ve et ürünleri en az %25 (kuzu eti en az %4), hayvansal yağlar (Omega-3 495 mg/kg,Omega-6 9.650 mg/kg), mayalar, mineraller , vitaminler, antioksidanlar, aromalar, koruyucular.  irimi kolaylaştıran yapısıyla bu mama hassas bünyeli dostum için birebir. 
  Goody Kuzu & Pirinçli Yetişkin Köpek Maması besleyici formülü ile hassas sindirim sistemine sahip yetişkin köpeklere özel hazırlanmış kuzu etli ve pirinçli bir mamadır.
  Dengeli kalsiyum ve fosfor içeriği, sağlıklı diş ve kemik oluşumunu destekler.
  Sindirim oranı yüksek protein içeriği ile sağlıklı vücut gelişimine ve güçlü kas yapısına katkıda bulunur. 
  İçeriğindeki amino asit ve vitaminler güçlü bağışıklık sistemi sağlar. Kaliteli yağ içeriği ise köpeğinize yeterli enerji seviyesini sağlar.
  Bunlara ek olarak Goody Kuzu & Pirinçli Mama’nın içeriğindeki zengin vitamin karışımı, dengeli Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sağlıklı deri, güçlü ve parlak tüy yapısına, ideal lif 

NEM: %10,00
HAM PROTEİN: %20,00
HAM YAĞ: %8,00
HAM SELÜLOZ: %4,50
HAM KÜL: %10,00
HCL'DE ÇÖZÜNMEYEN KÜL: %2,00
KALSİYUM: %0,40-%1,60
FOSFOR: %0,40- %1,50
SODYUM:  %0,10- %1,00
VITAMIN A: 12000   IU/KG  
VITAMIN D: 1000   IU/KG
VITAMIN E: 60   MG/KG 
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Goody Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.