• Heydoo Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Heydoo Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Ürün Kodu : HEY0001
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 5611
 • 599,90₺


garanti

Ürün Açıklaması:

Heydoo Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması, sadık dostunuzun sağlığına odaklanan birinci sınıf bir mama seçeneğidir. Bu özel mama, taze kuzu eti ile dolu ve köpeğinizin iştahını kabartacak bir lezzete sahiptir. Heydoo, köpeğinizin enerjik ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini sunar.

 • Taze Kuzu Etinin Lezzeti: Heydoo Kuzu Etli Köpek Maması, taze kuzu etinin benzersiz ve çekici lezzetini sunar.

 • Dengeli Beslenme: Yüksek kaliteli protein, vitaminler ve mineraller içeren içerik, köpeğinizin dengeli bir beslenme almasına yardımcı olur.

 • Sağlıklı Cilt ve Tüyler: Mama, sağlıklı bir cilt ve parlak tüylerin korunmasına katkıda bulunur.

 • Sindirim Desteği: Sindirim sistemi sağlığını desteklemek için özel bileşenler içerir.

 • 15 Kg Ambalaj: Büyük köpekler veya birden fazla köpek sahibi olanlar için idealdir ve uzun süreli kullanım için uygundur.

Heydoo Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması, köpeğinizin sağlığını korurken ona muhteşem bir yemek deneyimi sunar.

Ürün Detayları

Heydoo Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 KG

Lezzetli Besin Değeri

Yetişkin köpekler için özel olarak geliştirilen köpek maması, dayanıklı ambalajı ile her öğünde taze bir beslenme rutini oluşturarak içeriğinde bulunan lezzetli protein desteği sayesinde köpeklerin ihtiyacı olan tüm besin değerlerini tek başına karşılar.


Geliştirilmiş Yenilikçi Formül

Kuzu etli yetişkin köpek maması, geliştirilmiş formülü sayesinde lezzetli öğün olarak köpeklerin daha uzun ömürlü bir yaşam sürmelerine fırsat tanır. Düzenli mama ile beslenen köpekler daima daha huzur ve mutlu kalır.


Köpeklerin Vazgeçemeyeceği Lezzet

İçeriğinde bulunan aromalar ile kanıtlanmış analiz değerleri en seçici yetişkin köpeklerin bile seveceği şekilde tasarlanmıştır. Köpeklerin tüm sevdiği lezzetler orantılı bir şekilde kullanılarak benzersiz bir ziyafet sağlanabilir.Hazmı Kolaylaştıran İçerik

Sindirime dost besin içeriği sayesinde yetişkin köpeklerin bağırsak florası kontrol altında tutularak dışkılama sorunları yaşamaları önlenebilir. Yetişkin köpekler hazmı kolay köpek maması sayesinde sahipleri ile daha kaliteli zamanlar geçirebilir.


Sağlıklı Vücut Gelişimi

İskelet ve kas sistemini iyileştirici ve güçlendirici besin takviyeleri ile yetişkin köpeklerde duruş bozuklukları, kemik erimeleri veya burkulma sorunları ortaya çıkmadan önlenmiş olur. Köpekler daha dirençli ve hareketli bir şekilde yaşamlarına devam edebilir.


Kondisyonu Arttıran Enerji

Gün boyu mama sayesinde enerjik kalan yetişkin köpeklerin sağlıklı kilo kontörlü sağlanarak obezite ile karşılaşmamaları sağlanabilir. Köpeklerin cilt ve tüy sağlığını koruyan köpek maması tüm vücudu dengede tutarak hastalık veya zararlanmalara karşı bariyer görevi görür.


İçindekiler

İşlenmiş kümes hayvanları proteini, buğday irmiği, mısır, hayvansal yağ, buğday kepeği, pastörize işlenmiş kuzu eti, pirinç, tuz, yucca özü, Probiyotik Mannan Oligo Sakkaritler

Vitaminler:
Vitamin A, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin C, Vit. B1 -B2 - B3(Niasin) - B6 - B12 - B7(Biotin) -B9(Folik Asit), Vitamin K, Kolin, Kalsiyum, Pantotan, Tanin

Mineraller:
Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum

Analitik Bileşenler:
Ham Protein......................%22
Ham Yağ............................%12
Ham Kül..............................%8
Ham Selüloz.......................%3

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Heydoo Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.