• Reflex Puppy Kuzu Eti Ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15kg

Reflex Puppy Kuzu Eti Ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15kg

Ürün Kodu : rf15-7
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 2228
 • 1.229,90₺


garanti

Ürün Detayları

Ürün Açıklaması:

Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yavru Köpek Maması 15 Kg, sadık dostunuzun büyüme döneminde ihtiyaç duyduğu besinleri karşılayarak sağlıklı bir başlangıç yapmasına yardımcı olan özel bir köpek mamasıdır. Bu premium kalitede mama, yüksek kaliteli kuzu eti ve pirinç gibi sağlıklı içeriklerle doludur ve yavru köpeğinizin iştahını kabartacak lezzetleri sunar.

Özellikler:

 • Kuzu Etinin Lezzeti: Reflex Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, yüksek kaliteli kuzu etinin benzersiz lezzetini sunar, yavru köpeğinizin iştahını kabartır.

 • Dengeli Beslenme: İçeriğindeki yüksek kaliteli protein, vitaminler ve mineraller ile yavru köpeğinizin dengeli bir beslenme almasına yardımcı olur.

 • Sağlıklı Sindirim: Pirinç, sindirim sistemi sağlığını destekler ve kolay sindirilebilir bir karbonhidrat kaynağıdır.

 • Büyüme Dönemi İçin Uygun: Yavru köpeklerin büyüme ve gelişme ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 • 15 Kg Ambalaj: Büyük ırk yavru köpekler veya uzun süreli kullanım için uygundur.

Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yavru Köpek Maması, yavru köpeğinizin büyüme ve gelişme döneminde sağlıklı bir başlangıç yapmasına yardımcı olurken ona lezzetli bir yemek sunar. Eğer yavru köpeğinizin sağlığını önemsiyorsanız, bu mama onun için ideal bir tercih olabilir.

Reflex Kuzu Etli ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15 KG


Yavru Köpeklerin Gelişimi İçin

Yavru köpeklerin sağlıklı ve ideal bir gelişim göstermeleri için hazırlanmış olan bu özel karışım, sağladığı lezzet ile de yavru köpeğinizin her zaman tüketimine ideal olarak hazırlanmıştır. Deri ve kas gelişiminde önemli katkı sağlayan mama, pek çok vitamini içermektedir.


Vitamin Açısından Zengin İçerik

Vitamin açısından zengin içeriği ile birlikte köpeğinizin bağışıklık sisteminin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bağışıklık sisteminin gelişmesiyle köpeğiniz hastalıklara karşı daha korunaklı olduğu gibi aynı zamanda mevcut hastalıklarını da daha kolay atlatma imkânı elde eder.


Parlak Tüyler

Sağlıklı ve parlak tüylere sahip olması için içinde çinko ve B7 vitamini barındırmaktadır. Böylece düzenli tüketimlerde tüyleri gözle görünür şekilde parlaklık kazanır ve dökülmelere karşı da direnç kazanır. Tüy yapısını güçlendirmesi ile köpeğiniz daha sevimli ve güzel görünür.Omega Desteği Sunar

Özel formülünde barındırdığı Omega 3 ve Omega 6 katkıları ile birlikte köpeğinizin sağlıklı bir iskelet, kemik ve beyin yapısına sahip olmasını destekler. Özellikle beyin üzerindeki etkileri ile birlikte köpeğiniz çok daha zeki ve hızlı tepkiler veren bir hal alır.


Karşı Koyulmaz Lezzet

Sunduğu tüm yararları tüm yavru köpekler iştahla tüketsinler diye eşsiz lezzet karşımı ile sağlayan mama, bu bakımdan her zaman tüketmeye uygundur. Aynı zamanda tane şekil ve boyutlarıyla da yavru köpeklerin rahatlıkla yiyebilecekleri yapıda olan mama diş sağlığının korunmasına da etki eder.


Kolay Sindirim

Barındırdığı zengin lif çeşitliliği açısından mama köpeğiniz tarafından kolay hazmedilecek ve böylelikle sindirmeye bağlı oluşacak sorunları engelleyecektir. İştah açan tadı sayesinde de köpeğinizin çok seveceği bir mama çeşididir.

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Reflex Puppy Kuzu Eti Ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 15kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.