Pro Line Kuzulu Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kg

Ürün Kodu : 363-0004
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 1030
  • 1.129,90₺


garanti

Ürün Detayları

Proline Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 KG


Benzersiz Lezzet

Yenilikçi formülü sayesinde köpeklerin en sevdiği lezzetlerden oluşan mama ile hayvan severlerin gözü arkada kalmaz. İçeriğinde bulunan kuzu eti ile yetişkin köpekler için tam bir ziyafet yaratılabilir.


Tam Bir Öğün

Gün içinde daima daha huzurlu ve aktif bir yaşam süren yetişkin köpekler bunu kendilerine özel olarak geliştirilen mamaya borçludur. Yaşam kalitesini artıran besleyici mama sayesinde gün içinde alınması gereken tüm besinler tam bir öğün oluşturur.


Kasları Güçlendirir

Eksiksiz bir beslenme rutini oluşturan köpek maması ile yetişkin köpekler daima keşfetme duygularını dilediği gibi kullanabilir. Sahipleriyle kaliteli vakit geçiren yetişkin kediler kas ve iskelet sistemini hassas bir şekilde geliştirebilir.Bağışıklığı Korur

Vitamin ve mineral takviyesi sayesinde yetişkin köpeklerin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan köpek maması sayesinde hayvan severler köpek dostları için en doğru tercihi yapmanın gönül rahatlığını yaşayabilir.


Gelişime Destek

Dayanıklı bir vücut yapısı, sağlıklı tüy gelişimi ve ağız bakımını eksiksiz bir şekilde yerine getiren köpek maması yetişkin köpeklerin karnını doyurmakla kalmaz daima tam bir koruma oluşturarak tüm vücut sistemine etki sunar.


Sindirimi Kolay

İçeriğinde bulunan bitkisel karışımlar sayesinde yetişkin köpeklerin hazmını kolaylaştıran köpek maması sayesinde gün boyu daha huzurlu olmalarına destek sunulabilir. Dışkılama sorunu yaşamayan köpeklerin iştahı hep yerindedir.

BESİN ANALİZLERİ


Ham Protein %21,00

Ham Yağ %11,00

Ham Lif %3,60

Ham Kül %6,50

Nem %10,00

Bakır %17,00

Fosfor %1,00

Kalsiyum %1,50

Vitamin A 18.000 IU/kg

Vitamin C 135 IU/kg

Vitamin D 2,250 IU/kg

Vitamin E 180 IU/kg

ME (Metobolize Olabilir Enerji) 3,400 IU/kg

İÇİNDEKİLER:

Hayvansal Ürünler: Kuzu Eti, Tavuk ve Tavuk Eti ürünleri unu, Sığır Eti unu, Hindi Eti unu, Hayvansal Yağ. Tahıllar: Pirinç, Buğday, Buğday Kepeği, Keten Tohumu, Kurutulmuş Şeker Pancarı. Ciğer aroması, Tuz, Kuru bira mayası. A Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, K Vitamini, C Vitamini, B1 Vitamini (tiamin), B2 Vitamini (riboflavin),B5 Vitamini (pantotenik asit),B3 Vitamini (niasin), B6 Vitamini (pridoksin), B7 Vitamini (biotin), B12 Vitamini, Folik Asit, Kalsiyum, Bakır, Çinko, Potasyum Klorid.

  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Pro Line Kuzulu Yetişkin Kuru Köpek Maması 15 kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.