• Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 6 lt x 4 Adet

Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 6 lt x 4 Adet

Ürün Kodu : 86989950251714
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 2643
 • 699,90₺


garanti

REFLEX GRANÜL AKTİF KARBONLU HIZLI TOPAKLANAN KEDİ KUMU 6 LİTRE 4 ADET

Ürün Adı: Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 6 lt - Temizlik ve Ferahlıkta Kesintisiz Deneyim

Ürün Açıklaması:

Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu, kedinizin hijyen ve konforunu öncelikli olarak düşünen bir kedi kumu çözümüdür. Bu özel formül, etkili topaklanma, koku kontrolü ve kolay kullanım sunar, böylece hem sizin hem de kedinizin yaşamını daha iyi hale getirir.

Özellikler:

 1. Aktif Karbon Teknolojisi: Reflex Kedi Kumu, içeriğindeki aktif karbon sayesinde istenmeyen kokuları etkili bir şekilde emer ve nötralize eder, böylece eviniz her zaman taze kalır.

 2. Topaklanan Tasarım: Bu kum, idrarı hızla topaklayarak temizliği kolaylaştırır. Sadece topakları alın, temiz kum geriye kalsın.

 3. Dermatolojik Olarak Test Edilmiş: Kumu, cilt hassasiyeti olan kediler için uygun ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

 4. Toz Yapmayan Formül: Toz yapmayan yapısı sayesinde eviniz temiz ve ferah kalırken kumun dağılması engellenir.

 5. Kullanım Kolaylığı: Kedinizin tuvaletini temizlemek daha kolay olamaz. Sadece topakları çıkarın ve temiz kumu tazeleyin.

 6. Çevre Dostu: Reflex Kedi Kumu, çevreye saygılı bir şekilde üretilir ve geri dönüştürülebilir ambalaj içerir.

Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu ile evinizdeki temizlik ve hijyen standartlarını artırın. Kedinizin konforunu ve sağlığını düşünerek tasarlanmıştır.

Kedinizin sağlığı ve rahatlığı sizin için önemliyse, Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu doğru seçimdir. Temizlik ve ferahlığın tadını çıkarın.


Ürün Bilgileri

Ürün formülasyonuna enjekte edilen “doğal aktif karbon” sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder. Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyutu sebebi ile de ürün çok hızlı topaklaşma özelliği gösterir. İçeriğindeki doğal mineraller sayesinde yüksek sıvı emme kabiliyetine sahiptir. Sıvıyı hızla emerek hapseder, böylelikle koku ve bakteri oluşumuna fırsat vermez. Yüksek sıvı emme kabiliyeti sayesinde oluşan ekstra dayanıklı topaklar sayesinde kedinizin kumu, kolayca temizlenir ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımı sağlanır. Özel işlemlerden geçirilerek minimum seviyeye indirgenen tozlanma ile anında topaklanan yüksek kaliteli bentonit kedinizin patilerine yapışmaz ve böylelikle kum kabının dışına dağılmaz.


 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Reflex Granül Aktif Karbonlu Topaklanan Kedi Kumu 6 lt x 4 Adet Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.