• Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg

Ürün Kodu : reflexlambdog15
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 2018
 • 1.229,90₺


garanti

Ürün Detayları

Ürün Açıklaması:

Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg, sadık dostunuzun sağlığını korumak ve ona enerjik bir yaşam sürdürmesi için gerekli besinleri sunmak için özel olarak tasarlanmış bir köpek mamasıdır. Bu premium kalitede mama, kuzu eti ve pirinç gibi sağlıklı içeriklerle doludur ve köpeğinizin iştahını kabartacak lezzetleri sunar.

Özellikler:

 • Kuzu Etinin Lezzeti: Reflex Kuzu Etli Köpek Maması, yüksek kaliteli kuzu etinin benzersiz lezzetini sunar, köpeğinizin iştahını kabartır.

 • Dengeli Beslenme: İçeriğindeki yüksek kaliteli protein, vitaminler ve mineraller ile köpeğinizin dengeli bir beslenme almasına yardımcı olur.

 • Sağlıklı Sindirim: Pirinç, sindirim sistemi sağlığını destekler ve kolay sindirilebilir bir karbonhidrat kaynağıdır.

 • Sağlıklı Cilt ve Tüyler: Zengin içerik, sağlıklı cilt ve parlak tüylerin korunmasına katkıda bulunur.

 • 15 Kg Ambalaj: Büyük köpekler veya uzun süreli kullanım için uygundur.

Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması, köpeğinizin sağlığını ve enerjisini korurken ona lezzetli bir yemek deneyimi sunar. Eğer en iyi dostunuzun sağlığını önemsiyorsanız, bu mama onun için ideal bir tercih olabilir.

Reflex Kuzu Etli ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 KG


Değerli Yağ Desteği

Değerli yağ deposu olan keten tohumundan elde edilmiş Omega3 ve Omega6 içeriğine sahiptir. Sağlıklı beyin gelişimi, eklem ve kemik koruyucusu, sindirim düzenleyici ve göz sağlığını koruyucu gibi kanıtlanmış birçok etkisinin bulunduğu değerli yağlar, tam bir vücut koruması sağlamaktadır.


Diş Sağlığı Koruması

Kuzu eti içeriğine sahip taneli mamalar, köpeğinizin diş sağlığını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. İdeal sertlikte üretilmiş olan mama sayesinde diş çürümelerinin ve diş kayıplarının önüne geçilmektedir.


Tam ve Dengeli Besin Değerleri

Köpeğinizin beslenmesi ve gelişimi açısından gerekli olan tüm protein, yağ, aminoasit ve düzenleyici içerikleri, uzmanlar tarafından formüle edilmiştir. Yetişkin köpeklerin günlük ihtiyacı olan tüm besin değerleri, yeterli düzeyde karşılanmaktır.Tüy Bakımını Destekleyici

İçerdiği çinko ve Biyotin B7 vitamini sayesinde tüy dökümünü gözle görülür bir şekilde azaltan Reflex Yetişkin Köpek Maması, tüy köklerini güçlendirerek daha canlı ve daha güçlü bir kürk oluşumunu desteklemektedir.


Uzun Ömürlü Paket

Zararlı güneş ışınlarını engelleyen ve hava akışını kesen özel ambalaj sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Hava ile teması halinde kokusu ve besin değerleri kaybolan mama sorunun önüne geçilerek, mamaların uzun süreli taze kalması sağlanmaktadır.


Vitamin ve Mineral Açısından Zengin

Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır ve potasyum klorür minerallerinin yanı sıra A, B1, B2, B3, B6, B7, C, D, E ve K vitaminleri ile tam ve dengeli beslenme desteklenmektedir.

 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Reflex Kuzu Etli Pirinçli Yetişkin Köpek Maması 15 Kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.