Royal Canin Sterilised 37 Kedi Kuru Maması 2 Kg

Ürün Kodu : 119-0073
Yorum Sayısı : 0
Görüntüleme : 2558
 • 611,90₺


garanti

Ürün Adı: Royal Canin Sterilised 37 Kedi Kuru Maması 2 Kg

Ürün Açıklaması:

Royal Canin Sterilised 37 Kedi Kuru Maması 2 Kg, kısırlaştırılmış veya sterilize edilmiş kedilerin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak amacıyla özel olarak formüle edilmiş bir kedi mamasıdır. Bu yüksek kaliteli mama, kedilerinizin ihtiyaç duyduğu besinleri sunarken onların iştahını çekecek lezzetleri içerir.

Anahtar Özellikler:

 • Sterilize Edilmiş Kediler İçin Tasarlandı: Sterilised 37, sterilize edilmiş veya kısırlaştırılmış kedilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir.

 • İdrar Yolu Sağlığı: İçeriğindeki özel bileşenler, idrar yolu sağlığını destekler ve taş oluşumunu azaltır.

 • Dengeli Beslenme: İçeriğindeki yüksek kaliteli protein, vitaminler ve mineraller ile kedilerinizin dengeli bir beslenme almasına yardımcı olur.

 • Sağlıklı Cilt ve Tüyler: Zengin içerik, sağlıklı bir cilt ve parlak tüylerin korunmasına katkıda bulunur.

 • 2 Kg Ambalaj: Kısırlaştırılmış kediler için mükemmel bir seçenek ve uzun süreli kullanım için uygundur.

Royal Canin Sterilised 37 Kedi Kuru Maması, kısırlaştırılmış veya sterilize edilmiş kedilerin özel beslenme ihtiyaçlarını karşılamak ve onların sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Kedinizin sağlığı ve mutluluğu için ideal bir seçenek olabilir.

Kedinizin kısırlaştırıldıktan sonra, tükettiği besinlerin değişen enerji ihtiyacını desteklemesini sağlamak için bir diyet değişikliği gerekebilir. ROYAL CANIN® Sterilised 37 uygun miktardaki yağ oranıyla, kedinizin kısırlaştırmadan sonra ideal vücut ağırlığını korumasına yardımcı olur. ROYAL CANIN® Sterilised 37 mama ayrıca kedinizin üriner sisteminin sağlığını desteklemeye ve korumaya yardımcı olan dikkatle belirlenmiş bir mineral dengesine sahiptir; bu mamadaki yüksek protein içeriği kedinizin sağlıklı kas kütlesini korumaya yardımcı olur. Her kedinin farklı tercihlerine hitap etmek için ROYAL CANIN® Sterilised 37, gravy veya jelly yaş mama seçenekleri olarak da mevcuttur. Karıştırarak besleme uygularken, kedinizin uygun miktarda yaş ve kuru mama alıp maksimum faydayı elde ettiğinden emin olmak için besleme kılavuzumuzu uygulayın.

 • Kilo yönetimi
  Kısırlaştırma sonrası kedilerin enerji ihtiyaçları azalır. Sterilised 37 orta derecede yağ düzeyi ve yeterli günlük porsiyonlar sayesinde aşırı kilo alımı riskini kısıtlamaya yardımcı olur.
 • Üriner sistem sağlığı
  Yeterli bir mineral dengesi sağlayarak sağlıklı bir üriner sistemi desteklemeye yardımcı olur
 • Yüksek protein içeriği
  Yüksek protein içeriği sayesinde kas kütlesini korumaya yardımcı olur.
 • L-karnitin ile zenginleştirilmiş
  L-Karnitin sağlıklı yağ metabolizmasıyla ilgilidir.
  KOMPOZİSYON: kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, mısır, bitkisel protein izolat*, bitkisel lifler, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pirinç, buğday, pancar küspesi, mısır gluten, mayalar ve ilgili parçalar, mineraller, balık yağı, frukto-oligo-sakkaritler, soya yağı
  İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 19000 IU, Vitamin D3: 1000 IU, E1 (Demir): 31 mg, E2 (İyot): 3,1 mg, E4 (Bakır): 10 mg, E5 (Manganez): 41 mg, E6 (Çinko): 122 mg, E8 (Selenyum): 0,05 mg, L-karnitin: 100 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Zooteknik ilaveler: Amonyum klorid: 5 g - Koruyucular - Antioksidanlar.  
  ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %37 - Yağ: %12 - Ham Kül: %8,2 - Ham lifler: %6,2
  *L.I.P.: Çok yüksek sindirilebilirlik özelliğinden dolayı seçilmiş protein.
  BESLENME TALİMATI: Tabloya bakınız. Parti kodu, tescil numarası ve son kullanma tarihi için, ambalajin üzerine bakınız. Serin ve kuru bir yerde saklayınız.  • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Royal Canin Sterilised 37 Kedi Kuru Maması 2 Kg Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.